Flaga

PRODUKTY ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO

O nas Bio for Life

Bio for Life to stosunkowo nowa marka na polskim rynku certyfikowanej żywności ekologicznej. Powstała z myślą o zaprezentowaniu polskiemu konsumentowi ekologicznych produktów możliwie najwyższej jakości.

Jesteśmy prawdopodobnie pierwszą firmą w Polsce, która wprowadza na rynek produkty BIO z segmentu "PREMIUM". Dla nas samo BIO to już za mało i oferujemy produkty z certyfikowanych upraw ekologicznych o podwyższonej jakości.

Zdajemy sobie sprawę jak istotną rolę odgrywają wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły oraz jesteśmy świadomi naszych ekologicznych obowiązków, dlatego niezwykle starannie wybieramy naszych dostawców starając się aby oferowane przez nas produkty pochodziły z najlepszych na świecie upraw, a produkty te rosły w środowisku gdzie występują naturalnie.

Bio for life - ilustracja Bio for life - ilustracja
Bio for life - ilustracja Bio for life - ilustracja

Posiadamy własny certyfikowany zakład konfekcjonowania w którym pakujemy wyłącznie produkty rolnictwa ekologicznego spełniające światowe normy produkcji ekologicznej bez użycia organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO), sztucznych aromatów, barwników itp. Jakość naszej pracy jest kontrolowana i potwierdzona przez najbardziej doświadczoną polską jednostkę:

AGRO BIO TEST.

Aby w pełni sprostać wysokim oczekiwaniom oraz zaufaniu naszych klientów nieustannie poszukujemy nowych wyjątkowych produktów oraz rozwiązań, które mamy nadzieję spełnią Państwa oczekiwania, a także przyczynią się do poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Stawiamy na jakość dlatego proponujemy naszym klientom wyłącznie najlepsze wyjątkowe produkty, wśród których można znaleźć np:

Surowe Kakao prosto z Ekwadoru, z niezwykle rzadkiej i bardzo cenionej odmiany Arriba, która jest uznawana na świecie za najbardziej aromatyczną i wartościową, a do tej pory praktycznie zupełnie nie dostępną w Polsce.

Młodą trawę pszeniczną z najlepszego na świecie regionu do uprawy ekologicznej trawy pszenicznej w Nowej Zelandii.

Czy na przykład ekologiczne jagody Acai prosto z Brazylijskiej Amazonii.

Głęboko wierzymy, że prawdziwa czysta natura w postaci produktów ekologicznych najwyższej jakości oraz produktów zaliczanych do grona Super Foods mają znaczący wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, kondycje oraz efektywność w życiu codziennym.

 

Aktualności

Gdzie kupić produkty Bio for Life…?

Produkty Bio for Life można kupić już w wielu sklepach w całej Polsce ! To wspaniała wiadomość dla tych wszystkich, którzy szukają ekologicznych produktów naszej marki ;) Jeżeli nie ma nas jeszcze w Waszym ulubionym sklepie prosimy o taką informację.

Stojące opakowania doypack ze strunowym zamknięciem "otwórz - zamknij" - ponieważ opakowanie również ma znaczenie

Bio for Life wierzy, że aby ekologiczny produkt przez cały czas był najwyższej jakości i zachowywał swoje zdrowotne właściwości powinien być odpowiednio zabezpieczony oraz przechowywany.

Uruchomienie nowego serwisu www.bioforlife.pl

Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą nową stronę internetową.